trener 1 OK

Jolanta Tadeusiak

Partner Athlon DEVELOPMENT

Psycholog, Trener, Coach, Przedsiębiorca.

Jako coach i trener współpracowała z firmami szkoleniowymi w ramach realizacji projektów szkoleniowych, doradczych i coachingowych. Prowadziła treningi twórczego myślenia i rozwiązywania problemów oraz warsztaty antystresowe. Tworzyła indywidualne coachingowe programy rozwojowe skierowane do sektora mikro-przedsiębiorstw. Realizuje indywidualne sesje coachingowe w szerokim zakresie: business coaching oraz life coaching. Od 1998 prowadzi własną firmę w branży usług projektowych, przez co łączy swoją wiedzę „miękką” z przedsiębiorczością.

Absolwentka Psychologii (SWPS), gdzie zdobyła gruntowne wykształcenie psychologiczne, oraz Ogrodnictwa (SGGW). Ukończyła dwuletnią Szkołę Trenerów „Sieć” PTP we Wrocławiu oraz dwuletnie Studium Coachingu w Polskim Instytucie NLP, posiada certyfikat Multi Level Coach. Jest trenerem metody MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) certyfikowanym przez IMA (The Institute for Mindfulness-Based Approaches).

Specjalizuje się w projektach szkoleniowo-doradczych z zakresu:

  • Mindfulness metodą MBSR
  • Holistyczny coaching
  • Holistyczne zarządzanie stresem
  • Zastosowanie Inteligencji Emocjonalnej i Społecznej
  • Ustawienia systemowe dla organizacji
  • Kreatywność i twórcze myślenie

W swojej pracy kieruje się spojrzeniem systemowym na zespoły i organizacje, stosuje ustawienia systemowe zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej. Wykorzystuje również metodę uważności "mindfulness" opartą na technikach medytacyjnych i pracy z ciałem. W szczególności interesuje się problematyką stresu i zarządzania emocjami.

W szkoleniach i coachingu wykorzystuje swoje wieloletnie unikalne doświadczenie wysokogórskie. Zdobywanie gór wiąże się z ciągłym zmaganiem pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami. Dlatego staje się doskonałą szkołą życia, szczególnie jeżeli potrafimy wyciągnąć z nich właściwą naukę i zastosować w realiach biznesowych. Zdobycie trudnych szczytów na wielu kontynentach – w Ameryce Południowej, Afryce i Azji, takich jak: Chachani (6075 m n.p.m.), Cotopaxi (5897), Kilimandżaro (5895) czy Elbrus (5642) – dało jej silną bazę do nauczania ludzi biznesu, jak przetrwać w warunkach ekstremalnych i czerpać z nich siłę do skutecznego działania.