Athlon Zespol 05

Anna Jędrzejczak

Partner – Założyciel Athlon DEVELOPMENT

Doradca ds. Rozwoju w wymiarze indywidualnym oraz zespołowym, Menedżer, Trener i Konsultant z wieloletnim doświadczeniem

Pracowała w różnych branżach: prasowej, produkcyjno-handlowej, bankowo-ubezpieczeniowej oraz szkoleniowo-doradczej. Prowadziła również zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów podyplomowych, bo nauka zawsze była jej pasją. Sama – ukończyła SGH, studia podyplomowe z zakresu ZZL oraz studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.
Przez niemal 6 lat związana była z firmą doradztwa szkoleniowego Kalkstein, gdzie, jako Dyrektor ds. Rozwoju pełniła również funkcje trenerskie i sprzedażowe. Jej praca, oprócz koordynacji pracy trenerów i pracowników administracyjnych, polegała na opracowywaniu oraz realizacji projektów szkoleniowo-rozwojowych adresowanych do kadry menedżerskiej, grup HIPO oraz zespołów trenerskich i specjalistów.

Specjalizuje się w projektach doradczo – szkoleniowych z zakresu:

  • przewodzenie zespołom i zarządzanie relacjami z poszczególnymi pracownikami na poszczególnych etapach procesu kadrowego
  • holistyczne przywództwo i zarządzanie
    dojrzałość biznesowa
  • inteligencja emocjonalna i społeczna

Wcześniej, przez ponad 8 lat pracowała w Kredyt Banku S.A., gdzie, jako Project Manager oraz Kierownik Zespołu Oceny i Rozwoju Kadr, odpowiadała za opracowanie i wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania ludźmi. Już wtedy pełniła rolę konsultanta wewnętrznego, ucząc menedżerów odkrywania i rozwijania potencjału zawodowego oraz motywacji wewnętrznej pracowników niezbędnych do efektywnej realizacji celów firmy.

W wolnych chwilach najchętniej czegoś się uczy, podróżuje do miejsc rzadko odwiedzanych przez turystów, pomaga innym.
Uczestnicy jej szkoleń, szczególnie cenią sobie ogromne zaangażowanie i optymizm, którymi zaraża wszystkich dokoła. W swoich szkoleniach, szczególny nacisk kładzie na rolę współpracy i partnerskiej komunikacji w realizacji celów zarówno indywidualnych, jak i zespołowych.