Athlon Zespol 12

Małgorzata Matusiak

Właściciel – Założyciel Athlon DEVELOPMENT

Coach, Trener, Konsultant HR, HR Manager

Od początków swojej pracy zawodowej związana z Działem HR. Od niemal 20 lat pracuje w korporacjach o różnorodnej specyfice
i branży, m. in. informatyka, farmacja, finanse. Posiada doświadczenie w biznesie w międzynarodowych organizacjach wielokulturowych, z menadżerami różnego szczebla łącznie
z Zarządem. Obsługuje międzynarodowe Business Unity.

Od 2006 roku pracuje jako coach w oparciu o metodologię Coachingu Wielopoziomowego oraz ICC, pełni funkcję coacha wewnętrznego i zewnętrznego.

Jako HR Manager opracowuje kompleksowe strategie personalne, audyty personalne, realizuje projekty takie jak: analiza potencjału pracowników, performance management, zarządzanie rozwojem, talentami, szeroko rozumiane motywowanie, mentoring, coaching. Prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich.

 Specjalizuje się w projektach doradczo - szkoleniowych z zakresu:

  • coaching
  • przywództwo i zarządzanie
  • inteligencja emocjonalna
  • inteligencja komunikacyjna
  • efektywny zespół
  • zarządzanie konfliktem
  • zarządzanie stresem

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja: Politologia Nauk Społecznych. Ukończyła studia podyplomowe z Coachingu Wielopoziomowego (dwuletnie) o programie akredytowanym przez ICF, Studium Zarządzania Ludźmi w Firmie w Wyższej Szkole Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Członek Władz European Mentoring and Coaching Council (EMCC), stowarzyszenia dbającego o rozwój coachingu i mentoringu przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych.

Posiada certyfikaty Coach ICC, Multilevel Coach oraz DISC®, Thomas International i Predictive Index w zakresie typologicznych analiz indywidualnych i grupowych.

Specjalizując się w coachingu w prowadzonych przez siebie projektach koncentruje się na wydobywaniu najgłębszych pokładów siły i energii, jakie drzemią w pracowniku tak, aby jego praca zawodowa, jako istotny obszar holistycznego życia, przynosiła mu pełnię satysfakcji. W działaniu coachingowym i szkoleniowym koncentruje się na zarządzaniu emocjami, przekonaniami i wartościami w celu ich synchronizacji i uzyskania wewnętrznej spójności jako Pracownika, Menadżera, Człowieka.