Witek 173x173

Witold Trzyna

Partner Athlon DEVELOPMENT

Czynny Manager, Zawodowy Negocjator, Trener i Coach

Przez blisko 20 lat związany z biznesem osadzonym w rynkach farmaceutycznym i FMCG. Przeszedł całą drogę zawodową, od Medical Representative , przez Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Regional Biznes Managera, National Key Account Managera do Dyrektora Sprzedaży. Pracował dla największych krajowych (Polpharma) i zagranicznych (AstraZeneca) koncernów farmaceutycznych w obszarach sprzedaży i zarządzania zespołami sprzedażowymi.

W ramach Athlon DEVELOPMENT współpracuje z firmami w zakresie rozwoju biznesu i poszukiwaniu efektywności kluczowych procesów w organizacjach biznesowych.

Posiada bogatą wiedzę na temat mechanizmów sprzedaży w sektorze B2B i B2C, popartą praktyką w tworzeniu i zarządzaniu skutecznymi zespołami sprzedażowymi, prowadzeniu sprzedaży i negocjacji. Opracowywał i współtworzył systemy ścieżek kariery dla pracowników sił sprzedażowych, strategie sprzedaży, akcje promocyjne, modele zarządzania relacjami z klientami w oparciu o systemy CRM.
Pracę trenerską rozpoczynał w wewnętrznych zespołach szkoleniowych w obszarach technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów, kontynuując ją w ramach własnej firmy szkoleniowo - doradczej Euro Management.

Specjalizuje się w projektach doradczo – szkoleniowych z zakresu:

  • zarządzanie sprzedażą
  • techniki sprzedaży
  • negocjacje handlowe
  • prowadzenie prezentacji sprzedażowych
  • wywieranie wpływu w biznesie
  • sprzedaż B2B
  • profesjonalna obsługa kluczowych klientów

Absolwent WSP w Rzeszowie (wydział wychowania fizycznego i zdrowotnego).

Jego pasją są ludzie i to jak się komunikują ze światem. Sportowiec z powołania, czynny zawodnik i trener młodzieży.
Jako Trener i Coach oferuje doświadczenie handlowe i menedżerskie praktyka biznesu. Jest źródłem innowacyjnych rozwiązań biznesowych w obszarach prowadzonych szkoleń i coachingu.