partner 6 partner 5 partner 4

Insights Polska Sp. z o.o.
www.insights.pl

Insights Polska jest wyłącznym przedstawicielem Insights Learning & Development w Polsce. Insights DiscoveryTM to metoda diagnozująca i opisująca indywidualny styl funkcjonowania oraz jego konsekwencje dla interakcji zachodzących pomiędzy jednostką a jej środowiskiem zawodowym.

EduBroker
www.edubroker.pl

EduBroker to pierwsza firma doradcza zajmująca się kompleksowo rynkiem szkoleń w Polsce. Jej oferta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem pracowników. EduBroker skutecznie łączy odbiorców szkoleń z firmami szkoleniowymi.

Stowarzyszenie
Primus Inter Pares

www.primusinterpares.pl

Stowarzyszenie Primus Inter Pares zajmuje się organizacją corocznego konkursu na najlepszego studenta w Polsce. Konkurs funkcjonuje jako program dla uzdolnionej młodzieży akademickiej pod nazwą „Talent Roku”. Stowarzyszenie wspiera rozwój przedsiębiorczości i talentów oraz aranżuje inwestowanie w kapitał ludzki i innowacje.

 partner 7  partner 8  

Symultana.org
www.symultana.org

Symultana.org to internetowa platforma łącząca pomysłodawców innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych i inwestorów pragnących ulokować kapitał z zyskiem oraz z gwarancją bezpieczeństwa, jakości i wygody dla obu stron.

Creative Edge
www.creativeedge.pl

Creative Edge jest ośrodkiem szkoleniowym z doskonałą lokalizacją 4 km od centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S8. Wyśmienite śniadania i niepowtarzalna domowa atmosfera są dodatkowymi atutami tego miejsca.