Certyfikat The Kirkpatrick Four Levels Evaluation®.

Certyfikat The Kirkpatrick Four Levels Evaluation®.

26 lutego 2015 r.

KP Bronze Level cutOd dzisiaj posiadamy certyfikację na projektowanie i prowadzenie procesów edukacyjnych zgodnie z metodologią The Kirkpatrick Four Levels Evaluation®. W dniach 13-14 stycznia 2015 w Warszawie odbyła się pierwszy raz w Polsce 2-dniowa sesja certyfikacyjna w zakresie tej metodologii. Podczas programu szkoleniowego, prowadzonego przez Jima Kirkpatricka oraz Autoryzowane Konsultantki i Trenerki Metody KP w Polsce - Ewę Żukrowską i Katarzynę Gorhover, poznaliśmy zaktualizowaną metodologię umożliwiającą efektywne zarządzanie procesami edukacyjnymi w biznesie oraz przede wszystkim efektywne zarządzanie celami i budżetami szkoleniowymi w ścisłym powiązaniu z krótko-, średnio- i długoterminowymi celami biznesu.

The Kirkpatrick Four Levels Evaluation® to jeden z najbardziej znanych modeli oceny efektywności szkoleń na świecie. W Polsce, w kręgach ludzi zajmujących się szkoleniami i rozwojem, znany jest powszechnie model stworzony w latach 50-tych XX wieku przez Dona Kirkpatricka. Program certyfikacyjny Bronze Level jest praktycznym wprowadzeniem do rozumienia i stosowania uwspółcześnionego The New World Kirkpatrick Model. W branży HR cztery poziomy Kirkpatricka są szeroko znane, to wiedza podstawowa. Ale nawet doświadczeni profesjonaliści, którzy brali udział w programie certyfikacyjnym przyznają, że poznali nowe, praktyczne narzędzia i skorygowali błędne założenia na temat modelu.

Nowy model poza mierzeniem efektywności koncentruje się na projektowaniu szkoleń, które prowadzą do wdrożenia zmian w organizacjach.

W realizowanych przez nas projektach szkoleniowo-doradczych koncentrujemy się nie tylko na zadowoleniu i satysfakcji uczestników po odbytej sesji szkoleniowej (1 Poziom KP) oraz pomiarze przyrostu wiedzy (2 Poziom KP), ale przede wszystkim na wsparciu uczestników we wprowadzeniu rzeczywistych zmian w ich zachowaniach w środowisku pracy (Poziom 3 KP), a w uzasadnionych przypadkach - także na efektach biznesowych, które zaistaniały jako rezultat wdrożenia programu edukacyjnego (Poziom 4 KP).

Od dzisiaj nasi Klienci mogą mieć pewność, że pracujemy dla nich zgodnie z najlepszą i zaktualizowaną metodologią projektowania, realizacji i ewalucji procesów edukacyjnych dla biznesu - The Kirkpatrick Four Levels Evaluation®.

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o The Kirkpatrick Four Levels Evaluation® lub zaprojektować i przeprowadzić proces szkoleniowy w oparciu o tę metodologię, zapraszamy do kontaktu - e-mail: mariusz.matusiak@athlondevelopment.pl

Na zdjęciu: Mariusz Matusiak - Właściciel Athlon Development (z lewej) i Jim Kirkpatrick, Warszawa 14 stycznia 2015.

JimMariusz Certification Training Jan 2015 Warsaw 2