Athlon DEVELOPMENT na VI-tej Edycji EXPO Kadry,

Athlon DEVELOPMENT na VI-tej Edycji EXPO Kadry,

13 listopada 2012

12 listopada 2012 w Warszawie, w pierwszym dniu EXPO Kadry trenerzy Athlon DEVELOPMENT: Anna Jędrzejczak i Mariusz Matusiak przedstawili gościom konferencji wykład na temat:

Dlaczego „dojrzali” Menedżerowie odnoszą większe sukcesy od Menedżerów „wyedukowanych”, czyli jak uniknąć powierzchownego rozwoju kompetencyjnego i wzmacniać dojrzałe przywództwo?

Poniżej przedstawiamy główne treści naszego wykładu.

Rosnąca ilość wiedzy dostępnej dzięki nowym technologiom spowodowała, że żyjemy w natłoku, który graniczy z informacyjnym chaosem. Wyzwaniem dla ludzi biznesu staje się więc nie tyle zdobywanie wiedzy, co jej selekcja i internalizacja.
Nasze wieloletnie doświadczenie biznesowe oraz bezpośrednia praca z tysiącami uczestników szkoleń i procesów coachingowych pozwoliły nam zaobserwować przyczyny niepowodzeń menedżerów, związanych z wprowadzaniem wiedzy zarządczej do biznesu. Najważniejszą z nich jest brak integralności, czyli spójności deklarowanych wartości oraz prezentowanych postaw z działaniami, przekonaniami i wartościami rzeczywistymi.

Podczas wystąpienia podzieliliśmy się naszym systemowym podejściem do długofalowego wzrostu świadomości i dojrzałości menedżerów, które nazwaliśmy Athlon.

Athlon jest zaproszeniem do trudnej drogi rozwoju człowieka w biznesie bez skrótów i magicznych akceleratorów kariery, ale przynoszącej prawdziwe poczucie satysfakcji i spełnienia Kompletnego Menedżera.